0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Red Dot 2018 Design apdovanojimas Valtros A4 serijos traktoriams

 
Publikuota: 2018-04-09

Valtros naujausios A4 serijos modelis (75-130 AG) laimėjo Red Dot 2018 Design apdovanojimą „Komercinių transporto priemonių“ kategorijoje. Įmonė jau ne pirmą kartą yra apdovanojama garsiausiame ir prestižiškiausiame pasaulinio masto dizaino apdovanojimų konkurse - Valtra buvo pripažinta ir 2016 m. bei 2017 m. Red Dot Design apdovanojimai tik patvirtina, jog A4 serijos traktorių dizainas yra tikrai aukštos kokybės.

Naujasis A4 serijos dizainas remiasi apdovanojimus laiminčių ketvirtos kartos N ir T serijų stiliumi, kur buvo sujungtos techninės naujovės ir nauja dizaino kalba.

Tikslinė ir patvari A4 serija su šiuolaikišku apipavidalinimu yra tikrai universalus įrankis, sukurtas padidinti ūkininkų, rangovų ir miesto darbų efektyvumą. Naujoji kabina yra stilinga, tyli ir erdvi, o svarbiausia yra patogus vairavimas, paprastas naudojimas, ergonomika ir saugumas.

Red Dot Design konkursas yra vienas didžiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje. Šių metų konkurse dalyvavo daugiau nei 6300 dizaino pavyzdžių iš 59 šalių, kuriuos vertino komisija, susidedanti iš 40 nepriklausomų dizaino ekspertų iš viso pasaulio.

Konkursas buvo pradėtas organizuoti 1955 m., o apdovanojimai tuo metu buvo suskirstyti į tris kategorijas: „Produkto dizainas“, „Komunikacijos dizainas“ ir „Dizaino koncepcija“. Šių metų Red Dot Design apdovanojimų laureatai bus pristatyti liepos 9 d. Aalto teatre Esene, Vokietijoje.

traktorius Valtra su priekaba
Pastarieji Valtros laimėti apdovanojimai suteikia tvirtą pagrindą ir teisę įmonei pačiai surengti pasaulinio masto dizaino konkursą, kuris prasidėjo SIMA Show renginiu Paryžiuje pernai vasario mėn. Kasmetinis Valtros dizaino konkursas šiais metais prasidės balandžio 16 d. Jame gali dalyvauti dizaino studentai, individualūs dizaineriai ir dizaino studijos iš viso pasaulio. Konkurso tikslas – ieškoti dizainerių idėjų ateities traktoriui ir kaip jie gali padėti žemės ūkiui tapti efektyvesniu ir ekologiškesniu. Trys geriausi pasiūlymai bus paskelbti ir apdovanoti EIMA Show renginyje 2018 m. lapkričio mėn. Daugiau informacijos galite rasti šiame puslapyje: www.valtra.com/designchallenge.

Mūsų klientui traktorius yra darbo įrankis, tad jo naudingumas ir našumas yra labai svarbu. A serijos traktoriaus kabinos viduje ypatingas dėmesys ir buvo skirtas naudingumui, ergonomikai, komfortui ir saugumui. Kaip ir visų Valtros serijų traktoriai, A4 gali būti pritaikyti pagal užsakovo pageidavimus.

video traktorius Valtra

Video įrašas apie Valtra traktorius

 

Apie Valtra

Valtra Inc. kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja traktorius Valtra, kurie yra pritaikyti klientų darbui. Traktoriai Valtra yra žinomi dėl savo universalumo, patikimumo, yra pagaminti taip, kad užtikrintų aukštą našumą sudėtingomis darbo sąlygomis ir esant sudėtingam reljefui. Valtra yra AGCO korporacijos pasaulinis prekės ženklas, kuris yra pagrindinis šiaurinių šalių traktorių gamintojas ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje.
www.valtra.fi


Apie AGCO

AGCO (NYSE: AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio įrangos ir sprendimų projektavimo, gamybos ir paskirstymo lyderė, bei palaiko produktyvesnį ūkininkavimą dėka plataus spektro įrangos ir susijusių paslaugų. AGCO produktai parduodami per penkis pagrindinius prekės ženklus - Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ir Valtra®, remiamus Fuse® preciziškomis technologijomis ir ūkio optimizavimo paslaugomis. AGCO įkurta 1990, pagrindinė būstinė Dulute, JAV. 2017 AGCO pardavimai siekė 8,3 mlrd. JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.AGCOcorp.com. Norėdami sužinoti daugiau įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus Twitter: @AGCOCorp. Norėdami daugiau finansinių naujienų - tinkle Twitter vadovaukitės raktiniu žodžiu #AGCOIR.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti