0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Aiškūs žingsniai švaresnės ateities link

 
Publikuota: 2018-03-19

Valtra pereina prie 100 procentų iš atsinaujinančių šaltinių pagamintų degalų naujiems traktoriams


Valtra pristato Neste MY dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių daugiau nei 75 pasaulio šalyse – kaskart po vieną pilną baką

Valtra tapo pirmąja traktorių gamykla pasaulyje, kuri pradėjo naudoti Neste MY dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių, kaip pirminius degalus visiems naujiems traktoriams. Dėl to maždaug 700 000 litrų degalų bus kasmet pakeisti degalais iš 100 procentų atsinaujinančių šaltinių. Valtra yra viena iš pasaulyje pirmaujančių traktorių gamintojų. Kai traktoriai nuvažiuoja nuo surinkimo linijos, jų bakai yra pripildomi degalų. Nuo šio kovo, visų naujų Valtros traktorių, taip pat ir gamykloje naudojamų šakinių krautuvų bakai bus pripildyti Neste MY dyzelinu iš atsinaujinančių šaltinių.

“Šiandienos pasaulyje svarbu, kai savo klientams galime parodyti, jog imamės ryžtingų veiksmų tam, kad apsaugotume aplinką. Neste MY siūlo paprastą būdą pereiti prie veiklos, tausojančios gamtą. Mes esame ganėtinai dideli dyzelino vartotojai, todėl šis žingsnis yra tikrai reikšmingas,” – sako Mikko Lehikoinen, Valtros Marketingo direktorius.

Neste MY yra gaminamas iš 100 procentų atsinaujinančių atliekų ir liekanų, tad jis gamina iki 90 procentų mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų, lyginant su iškastiniu kuru. Išmetamųjų teršalų sumažinimas, pasiektas naudojant dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių, atitiktų iš kelių metams pašalinus beveik 560 automobilių arba apie 46 000 valandų kasmet dirbant traktoriumi be teršalų.
Naujo dyzelino iš atsinaujinančių medžiagų kokybė yra puiki, o jo užkūrimo savybės yra pakankamos net esant arktinėms sąlygoms. Dyzelinas iš atsinaujinančių medžiagų gali būti naudojamas traktoriuose ir šakiniuose krautuvuose be jokių priedų ir be jokių pakeitimų šiuolaikiniams varikliams.

“Aplinka yra labai svarbi mūsų klientams, kurie paprastai palaiko gamtosaugos vertybes. Jie nuolat stengiasi pasirinkti geresnius variantus ir be abejonės, teikti jiems pirmenybę renkantis traktoriaus markę, - pridėjo Lehikoinen. Pradėdama naudoti Neste MY, Valtra stiprina savo, kaip atsakingo ir novatoriško gamintojo vaidmenį. Dėka Neste MY, kiekvienas naujas Valtra traktorius bus pristatytas vartotojams su baku, užpildytu 100 procentų atsinaujinančių ateities degalų, kurie yra patobulinti pagal apykaitinės ekonomikos principus, o dalis žaliavų yra iš tokių pačių ūkininkų, kaip ir jie. Devyni iš dešimties Valtros gamykloje pagamintų naujų traktorių yra eksportuojami į daugiau nei 75 šalis visame pasaulyje. “Tai rodo mūsų įsipareigojimą apykaitinei ekonomikai ir inovacijoms. Mes esame įsitikinę, kad ši žinia yra labai patraukli mūsų tikslinėms auditorijoms, nesvarbu, ar jos yra Suomijoje, Japonijoje ar Čilėje,“ - pabaigia Lehikoinen.

“Mes labai džiaugiamės, kad galime padėti Valtrai sumažinti savo traktorių anglies pėdsaką daugiau nei 75 šalyse. Neste MY gali būti patikimai naudojamas visame pasaulyje ir visus metus, nes jis gali atlaikyti temperatūras iki -34°. Jo saugojimo savybės bake yra taip pat puikios,“ - sako Mika Hyötyläinen, Marketingo Viceprezidentas.

 

Trumpai apie Neste MY dyzeliną iš atsinaujinančių šaltinių

Neste MY dyzelinas iš atsinaujinančių šaltinių yra klasifikuojamas kaip hidrintas augalinis aliejus (HVO), todėl jo negalima painioti su tradiciniu biodyzelinu (FAME). Neste MY dyzelinas iš atsinaujinančių šaltinių yra aukščiausios kokybės produktas ir gali būti naudojamas bet kokiu mišinio santykiu arba nemaišytas visuose dyzeliniuose varikliuose. Sužinokite daugiau apie skirtumą tarp atsinaujinančio dyzelino ir tradicinio biodyzelino.

Daugiau informacijos:

Neste MY Renewable Diesel

Wake Up Call to Farmers

 

Trumpai apie Neste

Neste (NESTE, Nasdaq Helsinkis) kuria ekologiškus sprendimus pagal transporto, verslo ir vartotojo poreikius. Mūsų platus atsinaujinančių produktų asortimentas leidžia klientams sumažinti klimato taršą. Mes esame didžiausi pasaulyje dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių, pagaminto iš atliekų ir liekanų, tiekėjai taip pat ir aviacijos bei plastikų pramonei. Taip pat mes esame technologiškai pažangūs aukštos kokybės naftos produktų perdirbėjai. Norime būti patikimi partneriai, turintys vertingą patirtį, atliekantys tyrimus ir užsiimantys ekologišką veikla. 2017 m. Neste pajamos siekė 13,2 mlrd. eurų. 2018 m. Neste buvo antra Global 100 sąraše pagal ekologiją. Daugiau skaitykite: neste.com

 

Apie Valtra

Valtra Inc. kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja traktorius Valtra, kurie yra pritaikyti klientų darbui. Traktoriai Valtra yra žinomi dėl savo universalumo, patikimumo, yra pagaminti taip, kad užtikrintų aukštą našumą sudėtingomis darbo sąlygomis ir esant sudėtingam reljefui. Valtra yra AGCO korporacijos pasaulinis prekės ženklas, kuris yra pagrindinis šiaurinių šalių traktorių gamintojas ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje.
www.valtra.fi

 

Apie AGCO

AGCO (NYSE: AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio įrangos ir sprendimų projektavimo, gamybos ir paskirstymo lyderė, bei palaiko produktyvesnį ūkininkavimą dėka plataus spektro įrangos ir susijusių paslaugų. AGCO produktai parduodami per penkis pagrindinius prekės ženklus - Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ir Valtra®, remiamus Fuse® preciziškomis technologijomis ir ūkio optimizavimo paslaugomis. AGCO įkurta 1990, pagrindinė būstinė Dulute, JAV. 2017 AGCO pardavimai siekė 8,3 mlrd. JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite https://www.AGCOcorp.com. Norėdami sužinoti daugiau įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus Twitter: @AGCOCorp. Norėdami daugiau finansinių naujienų - tinkle Twitter vadovaukitės raktiniu žodžiu #AGCOIR.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti