0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

2018 m. traktoriaus "Valtra" triumfas

 
Publikuota: 2018-03-02

ŪP žurnalistas

traktorius Valtra T254 Versu
Parodoje demonstruojamas „Valtra T254 Versu“ modelis, nudažytas 100 nepriklausomybės metų jubiliejų švenčiančios Suomijos vėliavos spalvomis.

Šiemet pirmą kartą pristatytas „Valtra Versu T254 Smart Touch“ nuskynė visus įmanomus geriausio traktoriaus konkurso laurus. Tarptautinė dvidešimt trijų žurnalistų komisija šiam modeliui skyrė daugiausia balsų už dizainą, taip pat pripažino nominacijos „Metų traktorius 2018“ nugalėtoju. Rinkimų laimėtojai paskelbti ir apdovanoti Hanoveryje vykstančioje parodoje „Agritechnica 2017“.

Valtra atstovu komanda
Kompanijos „Valtra“ atstovų komandoje – svarbiausias konkurso „Metų traktorius 2018“ prizas.

Šio nuo 1998 m. rengiamo konkurso nugalėtoju kompanijos „Valtra“ traktorius tapo pirmą kartą. „Mums tai dviguba šventė. Šis apdovanojimas papildys nemažą „Valtros“ ketvirtos kartos modelių, pirmą kartą pristatytų 2014 m., laimėjimų sąrašą. „Valtra T254“ su „SmartTouch“ porankiu – mūsų nuolatinės koncentracijos į patikimumą, paprastumą ir intuityvius sprendimus rezultatas. Dirbame tam, kad ūkininkai galėtų gauti maksimalią naudą iš sparčiai besivystančių technologijų, kurios diegiamos į kompanijos gaminamus traktorius“, – nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje sakė kompanijos „Valtra“ rinkodaros direktorius Mikko Lehikoinen.

vadovai R. ir J. Trainaiciai
R. ir J. Trainaičiai

Naujausias T serijos „Valtra T254 Versu“ modelis pirmą kartą buvo pristatytas šių metų birželį Nyderlanduose. Rugpjūčio mėnesį įvykdyti pirmieji naujojo modelio užsakymai. „Valtra T254V“ yra tikra darbo mašina, o „SmartTouch“ suteikia daug naujausių tiksliosios žemdirbystės įran-gos naudojimo ir traktoriaus valdymo galimybių. Pasak bendrovės „Rovaltra“ pardavimo vadovo Justo Lukšto, „Valtra T254 Versu“ – galingiausias T serijos modelis, kurio maksimalus galingumas 271 AG. Variklio darbinis tūris vienas iš didžiausių rinkoje, jis siekia 7,4 l, sukimo momentas – 1 000 Nm. Labai naši ir mašinos hidraulinė sistema (200 l/min.).

Jutiklinis ekranas, masinos valdymas
Jutikliniame ekrane mašinos valdymo funkcijos pateikiamos 3D vaizdu

Dauguma traktoriaus konstrukcinių elementų išliko tie patys, tačiau pagrindinė naujiena ir išskir-tinumas – į porankį integruotas 9 colių valdymo monitorius „SmartTouch“, kuris gerokai palengvina operatoriaus darbą. „Traktoriaus kabinoje nebereikės kelių monitorių – valdyti prikabintą padargą ir traktorių, atlikti darbinių parametrų nustatymus bus galima vienu ekranu. Visos funkcijos pateikiamos labai aiškiai, 3D vaizdu. Tai lengviau suprantama, nereikia nieko skaityti“, – apie traktoriuje įdiegtas naujoves pasakojo J. Lukštas.

vadovas J. Lukstas
Pasak J. Lukšto, „ValtraSmartTouch“ valdymo terminalu naudotis lengviau nei išmaniuoju telefonu.

„SmartTouch“ buvo suprojektuotas ir pagamintas Suomijoje. Jame integruoti „Guidance“, „Isobus“, „AgControl“ ir „TaskDoc“ valdymo protokolai. Kiekvienas operatorius gali pats pasirinkti jam patogią piktogramų konfigūraciją ir išdėstymą. Visi nustatymai, išskyrus terminalo parametrų pakeitimus, automatiškai išsaugomi aktyviame profilyje. „SmartTouch“ yra galimas N ir T serijos traktoriuose, kurie turi elektrinį hidraulikos valdymą – „Versus“ ir „Direct“ modeliuose, taip pat ir S serijos mašinose. Lietuvoje jau parduoti keli traktoriai su „SmartTouch“ valdymo ekranu.

Rovaltra kolektyvas
Iškovotu laimėjimu parodoje „Agritechnica“ pasidžiaugė ir traktorius „Valtra“ į Lietuvą tiekiančios bendrovės „Rovaltra“ kolektyvas.

 

Autoriaus nuotraukos

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti