0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

„Valtra“ agrotechnikoje - naujas išmanusis stiklas „SmartGlass“, palengvinantis darbus ir užtikrinantis saugumą

 
Publikuota: 2017-10-30

AGCO grupės narė „Valtra“ pristatė unikalų, žemės ūkio traktoriams skirtą priekinį stiklą „SmartGlass“ su skaidriu ekranu. Tvirtas, ryškus, įlaminuotas stikle ekranas palengvina operatoriaus darbą net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Darbo metu traktoriaus vairuotojas privalo sutelkti dėmesį į daugelį dalykų: vienu metu reikia stebėti aplinką, valdyti padargą, stebėti darbo rezultatus ir traktoriaus būklę. Išmanusis „Valtra“ priekinis stiklas „SmartGlass“ su skaidriu ekranu suteikia visą naudingą informaciją ypač patogioje vietoje ir taip užtikrina maksimalų saugumą bei ergonomiką.
Priklausomai nuo atliekamo darbo, ekrane galima matyti įvairią informaciją: traktoriaus arba variklio greitį, variklio/hidraulikos temperatūrą, informaciją apie frontalinio krautuvo padėtį, padargo aukštį, degalų kiekį, keletą kitų mašinos duomenų, net informaciją apie skambantį mobilųjį telefoną.


Ateityje planuojama išmanųjį stiklą ir toliau tobulinti ne tik gerinant darbo saugumą, bet ir darbo efektyvumą bei tikslumą. Išmanusis stiklas galės:

  • Įspėti apie šalia pravažiuojantį automobilį;
  • Įspėti apie asmenis, esančius šalia traktoriaus;
  • Įspėti apie kliūtis esant blogam matomumui;
  • Įspėti apie pavojingą nuolydį;
  • Atliks kitas funkcijas, susijusias su AGCO „Fuse“ technologijomis (Tiksliojo ūkininkavimo gidas).

 

Išmanusis stiklas „SmartGlass“ bus galimas kiekviename „Valtra“ N arba T serijos traktoriuje. Rinkoje jis pasirodys per artimiausius 12 mėnesių. Ankščiau minėtos papildomos ekrano funkcijos bus galimos netolimoje ateityje.

 

Apie „Valtra“

„Valtra Inc.“ kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja „Valtra“ traktorius, kurie komplektuojami atsižvelgiant į klientų poreikius ir atliekamus darbus. „Valtra“ traktoriai gerai žinomi dėl universalumo ir patikimumo. Jie gaminami taip, kad užtikrintų puikų našumą sudėtingiausiomis ir ekstremaliausiomis darbo sąlygomis. „Valtra“ – pasaulinis prekės ženklas, priklausantis AGCO Korporacijai. Tai populiariausia traktorių gamintoja Šiaurės šalyse ir vienas populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje. Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje: www.valtra.com


Apie AGCO

AGCO yra pasaulinė žemės ūkio sprendimų projektavimo, gamybos ir pardavimo lyderė, kuri skatina produktyvesnį ūkininkavimą pažangia žemės ūkio technika ir su ja susijausiomis paslaugomis. AGCO korporacijai priklauso penki pasaulinio lygio prekės ženklai – „Challenger“, „Fendt“, „GSI“, „Massey Ferguson“ ir „Valtra“. Korporacija remiasi „Fuse“ tiksliojo ūkininkavimo technologijomis ir ūkio optimizavimo paslaugomis. Produktai platinami daugiau kaip 150 pasaulio šalių, daugiau, nei 3000 nepriklausomų platintojų pagalba. AGCO įkurta 1990 m., jos būstinė yra Duluth mieste, JAV. 2016 m. AGCO pardavimų apyvarta siekė 7,4 mlrd. JAV dolerių. Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje http://www.AGCOCorp.com. Norėdami sužinoti apie kompanijos vykdomą veiklą, sekite Twitter paskyrą: @AGCOCorp, o norėdami sužinoti apie finansines naujienas Twitter paskyroje sekite #AGCOIR.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti