0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

UAB „Rovaltra“ dovana Aleksandro Stulginskio universitetui

 
Publikuota: 2017-10-16

Stasys Musnickas ŪŽ Žurnalistas

Žemės ūkio technikai ir technologijoms sparčiai tobulėjant, svarbu, kad būsimieji specialistai studijuodami įgytų naujausių žinių apie naujausias technologijas. Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) Žemės ūkio inžinerijos fakultetą pasirinkę studentai nuo šiol turės dar geresnes sąlygas tobulinti praktinius įgūdžius, nes šiemet rugsėjo 19 d. UAB „Rovaltra“ vadovas Romualdas Trainaitis universitetui įteikė dar vieną dovaną – naujutėlį S serijos traktoriuose VALTRA montuojamą variklį.

variklis, dekanas doc. R.Domeika, prof. S.Slavinskas, R.Trainaitis

ASU Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekanas doc. R.Domeika (pirmas iš dešinės) įteikė fakulteto padėkos raštą R.Trainaičiui už nuolatinę paramą stiprinant Žemės ūkio inžinerijos fakulteto mokymo bazę. Pirmas iš kairės – prof. S.Slavinskas.


Pasak „Rovaltros“ direktoriaus R.Trainaičio, Žemės ūkio inžinerijos fakultetą, kuriame studijavo ir jis pats (tuo metu studentai buvo mokomi dirbti su rusiškais LTZ T40 traktoriais), remti pradėjo jau 1993 metais. Norėdamas, kad fakulteto studentai būtų kuo geresni specialistai ir įgytų naujausių žinių apie šiuolaikinę techniką, jis jau ne pirmus metus rūpinasi universitetu. R.Trainaičio pastangomis čia atnaujintos net keturios auditorijos, sumontuota šiuolaikiška mokymo įranga. Ne kartą jis organizavo mokymus ir naujausių technologijų pristatymus su gamyklos VALTRA atstovais.

„Kadangi technologijos greitai keičiasi, kiekvienais metais stengiamės jas pristatyti universiteto studentams bei dėstytojams, tai padeda greičiau supažindinti su pasaulinėmis technikos naujienomis“, – sakė R.Trainaitis. ASU Žemės ūkio inžinerijos fakulteto Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos instituto 70-mečio proga šiemet jis įteikė 6 cilindrų 374 AG „AGCO Power“ variklį, vieną ekonomiškiausių rinkoje. Šie griežčiausius aplinkosauginius reikalavimus atitinkntys varikliai montuojami į naujausius S serijos traktorius VALTRA (maksimali tokių variklių galia gali siekti 410 AG).

Pasak doc. Rolando Domeikos, ASU Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekano, nuo 2004 metų R.Trainaitis ir „Rovaltra“ yra vieni dosniausių universiteto mecenatų, kasmet pradžiuginančių dovanomis. „Galiu drąsiai pasakyti, kad „Rovaltra“ – mecenatė iš didžiosios raidės, kasmet nustebinanti maloniomis dovanomis“, – sakė R.Domeika, įteikdamas padėką už dar vieną dovaną universitetui. Atnaujintos ir šiuolaikiška įranga aprūpintos auditorijos, seminarai su VALTRA gamintojais bei naujausios jų technikos pristatymas leidžia gerinti universiteto studijų kokybę.

Jėgos ir transporto mašinų instituto direktorius prof. Stasys Slavinskas patikino, kad iš bendrovės „Rovaltra“ paramos sulaukiama ne vienus metus. Jau ir šiemet lankėsi suomių gamyklos atstovai ir pristatė naujienas. Fakulteto dėstytojams ypač svarbu tai, kad iš traktorių gamyklos Suomijoje juos operatyviai pasiekia pati naujausia informacija. Be to, „Rovaltros“ iniciatyva ir lėšomis organizuojamos dėstytojų stažuotės VALTRA gamykloje, dažnai šios įmonės atstovai lankosi ir universitete, o jų skaitomi seminarai naudingi ir universiteto dėstytojams, ir studentams.

VALTRA 6 cilindru 374 AG variklis

Naujausia R.Trainaičio dovana ASU Žemės ūkio inžinerijos fakultetui – S serijos traktoriuose VALTRA montuojamas 6 cilindrų 374 AG variklis.

 

Autoriaus nuotraukos

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti