0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

"Sprendimų ratas" ieško sprendimų

 
Publikuota: 2017-10-16

Albinas Čaplikas VL žurnalistas

Prieš dešimt metų parodą „Agropanorama“ pakeitęs „Sprendimų ratas“, atrodė, pataikė į vėžes. Pokyčių 2008-aisiais tikrai reikėjo. Apie jų būtinybę 2007 m. pirmasis parašė „Valstiečių laikraštis“, nes rudeninėje parodoje nebebuvo likę nei žemės ūkio, nei panoramos. Iš pradžių „Sprendimų ratas“ orientavosi į svarbią miškų sritį, tačiau šįmet dėl radikalių pertvarkų miškų urėdijose parodoje jų neliko nė kvapo. Su nenumatytais pasikeitimais susidūrusius parodos organizatorius išgelbėjo orientacija į žemės ūkio sektorių.

UAB "Rovaltra" komanda prie medaliu įvertinto traktoriaus "Valtra T234 Versu Smart Touch"

 

Pretendentai į garbės dalyvius

„Rovaltra“ kiekvienoje parodoje sugeba pateikti dėmesio vertų eksponatų. Kita vertus, renginio organizatoriai šią bendrovę turėtų paskelbti garbės dalyve, nes ji, ko gero, vienintelė yra dalyvavusi visose Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) rengtose parodose.
„Aš jau 1992-aisiais atvežiau „Valmet“ traktorių į bevardę parodą šalia tuometinės Lietuvos žemės ūkio akademijos. Tai buvo tik dabartinių parodų užuomazga. Į tą traktorių visi žiūrėjo lyg užburti“, – prisiminė UAB „Rovaltra“ vadovas Romualdas Trainaitis.

direktorius prof. dr. Stasys Slavinskas, vadovas Romualdas Trainaitis
Bendrovei „Rovaltra" ir jos vadovui Romualdui Trainaičiui (dešinėje) už ilgametę pagalbą gerinant Žemės ūkio inžinerijos fakulteto mokymosi bazę dėkoja ir atminimo dovaną Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos instituto 70-mečio proga įteikia instituto direktorius prof. dr. Stasys Slavinskas

Tarp „Rovaltros“ eksponatų sukiojosi ūkininkas Alvydas Liugas iš Radviliškio rajono. Prieš trejus metus jis iš šios bendrovės įsigijo Suomijoje gaminamą „Antti“ grūdų džiovyklą. Šįmet visus savo ir kaimyno ūkininko grūdus joje išdžiovinęs Alvydas į parodą atvyko su kitu ūkininku, taip pat norinčiu įsigyti tokią džiovyklą. Kodėl ne prieš metus ar dvejus? Tada abejojo.


Išskirtinis dėmesys traktoriaus valdymui

Bendrovės „Rovaltra" apdovanotas eksponatas - universalus ratinis traktorius "Valtra T234 Versu Smart Touch". Pasak įmonės direktoriaus Romualdo Trainaičio, ketvirtosios kartos T serijos Valtra traktoriaus išskirtinumas - ergonomiškas valdymo porankis Smart Touch su daugiafunkcine važiavimo valdymo svirtimi, elektrohidraulinių skirstytuvų valdymo svirtelėmis, elektrohidraulinio keltuvo ir GTV valdymo jungikliais, 9 colių jutikliniu traktoriaus terminalo ekranu ir valdymo mygtukų laukeliais. Beje, šiemet pristatytas naujasis porankis bus montuojamas N, T serijų Versu ir Direct modeliuose, taip pat S4 serijos Valtra traktoriuose.

„Tai išskirtinis kompanijos „Valtra" konstruktorių biuro pastangų ir kruopštaus kūrybinio darbo vaisius, kuris didina operatoriaus komfortą, kartu ir saugumą, supaprastina traktoriaus valdymą, nes visi valdikliai logiškai funkcionaliai sugrupuoti, lengvai pasiekiami", - pastebi R. Trainaitis. Jo teigimu, porankis sukurtas taip, kad vairuotojas visas valdymo funkcijas gali atlikti nekeisdamas kūno padėties.

Autoriaus nuotraukos

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti