0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Paroda "Ką pasėsi..." siūlė naujas galimybes

 
Publikuota: 2017-04-03

Albinas Čaplikas VL žurnalistas

Ką tik praūžė Aleksandro Stulginskio universitete (Kauno r.) vykstanti tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2017“. Tai 22- oji „Ką pasėsi...“ ir 44-oji šiame universitete rengiama paroda, kuri tradiciškai kasmet gerina rekordus – šįmet dalyvauja net per 300 įmonių ir organizacijų bei apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų ir amatininkų. Atvyko 23 bendrovės iš 17 valstybių. Taigi noras parodyti save ir pažiūrėti į kitus neblėsta.


Krautuvo paslaptys

UAB „Rovaltra“ šįmet savo apdovanojimų kolekciją papildė medaliu už Italijos kompanijos „Merlo S.p.A“ teleskopinį krautuvą „Merlo TF 38.10-120“. Šio modelio krautuvas išsiskiria tuo, kad variklis montuojamas mašinos šone, o strėlę su važiuokle jungianti ašis yra važiuoklės gale.

„Toks sumanymas yra ne dėl gražesnio dizaino. Tai „Merlo S.p.A“ kompanijos patentas. Tokiu atveju svoris tarp tiltų pasiskirsto vienodai, todėl mašina yra labai stabili, be to, iki 360 laipsnių padidėja matomumas iš kabinos“, – sakė UAB „Rovaltra“ generalinis direktorius Romualdas Trainaitis.

Tarp kitų privalumų galima paminėti ir pirmą kartą teleskopinių krautuvų gamyboje pritaikytą modulinę konstrukciją ir atitinkamą mašinos surinkimo būdą, kuris padidino gamintojų darbo našumą ir sumažino savikainą.

„Tai gera žinia potencialiems „Merlo“ krautuvų pirkėjams – kainos ir kokybes santykis pagerėjo pirkėjų naudai ir... konkurentų liūdesiui“, – sakė R.Trainaitis.

teleskopinis krautuvas Merlo, direktorius Trainaitis

Medaliu už išskirtinį teleskopinį krautuvą „Merlo TF 38.10-120“ džiaugiasi UAB „Rovaltra“ vadovas R.Trainaitis.


Autoriaus nuotraukos

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti