0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Patikimos ’’Valtros” - sėkmės garantas

 
Publikuota: 2013-07-30

Dainius ŠEPETYS „ŪP“ korespondentas

Prieš pat javapjūtės pradžią į Kėdainių rajono ūkininko Algimanto Gineito ūkio kiemą buvo pristatytas paskutinysis žemdirbio pirkinys – purpuriniu vaiskumu tviskantis naujutėlaitis traktorius „Valtra T173H“. Tai jau trečias šios Suomijos firmos traktorius žemdirbio ūkyje, kuris ne tik bus naudingas dorojant šiųmetį derlių, bet ir užtikrins stabilius ūkio rezultatus ateinančiais metais.

Kėdainietis A.Gineitas iš viso dirba apie 550 ha žemės. Kėdainių kaimiškojoje bei Vilainių seniūnijose nusidriekusiuose laukuose jis augina grūdines kultūras ir cukrinius runkelius. „Mano dirbami laukai yra vidutinio dydžio, todėl „Valtra“ firmos traktoriai juose labai pasiteisina. Šie traktoriai idealiai tinka visų rūšių darbams. Unikalios techninės charakteristikos garantuoja jų patikimumą. „Valtros“ atlieka pačius sunkiausius darbus, o dirba jos tikrai ekonomiškai“, – gerų žodžių negailėjo A.Gineitas.

traktoriaus ratas
Tradiciniai lašai sėkmei iš traktoriaus šeimininko rankų.

„Valtra“ T–serijos naujos kartos traktoriai pasižymi puikiomis darbinėmis ir ergonominėmis savybėmis. T serijos traktorių gamą sudaro „HiTech“, „Versu“ ir „Direct“ modeliai, kurie leidžia klientui pasirinkti pageidaujamą transmisiją: pusiau automatinę, automatinę ir bepakopę. Visi „Valtra“ gaminiai yra pripažinti tarptautiniu mastu ir turi platų klientų ratą pasaulyje bei Lietuvoje.

„Valtra“ traktoriai turi visus šiandieniame ūkyje reikalingus agregatus ir yra komplektuojami pagal individualius klientų poreikius. Visi traktoriai gali būti komplektuojami su automatine GPS vairavimo sistema, monitoringo sistema, leidžianti operatyviai stebėti technikos judėjimą, bei sudėti visi kiti individualiems poreikiams reikalingi priedai, kurie yra montuojami „Valtra Inc.“ gamykloje Suomijoje.

direktorius Romualdas Trainaitis ukininkas Algimantas Gineita
Ūkio mechanizatoriams stebint bendrovės „Rovaltra“ generalinis direktorius Romualdas Trainaitis traktoriaus raktelius ir kitas dovanas įteikia ūkininkui Algimantui Gineitai.

Visi T serijos traktoriai yra su „AGCO Sisu Power Common–rail“ 6 cilindrų varikliais. T serijos varikliai buvo sukurti taip, kad žemdirbys galėtų naudotis pačiais sudėtingiausiais padargais ekonomiškai ir našiai. Šio tipo variklius galima komplektuoti su „EcoPower“ funkcija, kuri sumažina variklio apsisukimų greitį apytiksliai 300 aps. per minutę. Tai sumažina degalų sąnaudas iki 10 proc. Į T serijos traktorius montuojami varikliai, kurių galia yra nuo 140 iki 225 AG, šį kartą ūkininkas pasirinko optimalų variantą – „Valtra T173H“, kurio galia yra 180 AG.

A.Gineitas, kaip ir kiti šios technikos turėtojai Lietuvoje, žino, kad suomiški traktoriai nestovi gamykloje laukdami savo pirkėjo, o yra gaminami kiekvienam klientui asmeniškai, pagal jo pasirinktą specifikaciją. Juk jau vien tik nuo padangų priklauso daugybė dalykų: sukibimas, greitis, degalų sąnaudos, o kur dar kiti svarbesni mazgai.

Romualdas Trainaitis negaili dovanų.

Pirmąją „Valtra“ A.Gineitas įsigijo prieš septynerius metus ir, anot jo, kol kas nė vieno traktoriaus rimtai remontuoti nereikėjo. „Žinoma, smulkių gedimų pasitaikė, tačiau jų išvengti niekam nepavyksta. Apie bendrovės „Rovaltra“, kuri prekiauja šiais traktoriais, servisą galiu pasakyti tik gerus žodžius. Vyrai atvyksta greitai ir iškart matyti, jog jie stengiasi, dirba, kad tik aš dėl gedimo mažiau laiko prarasčiau“, – sakė ūkininkas, akcentuodamas, kad, jo paskaičiavimais pagal traktoriaus galią „Valtros“ yra vienos pigiausių ir patikimiausių.

Nelaužydamas bemaž dešimtmetį galiojančios tradicijos naująjį pirkinį į kėdainiečio ūkininko kiemą atlydėjo bendrovės „Rovaltra“, prekiaujančios „Valtra“ gamybos traktoriais, generalinis direktorius Romualdas Trainaitis. Didžiuliu tortu ir kitomis dovanomis nešinas įmonės vadovas sakė, kad jo pareiga yra pasveikinti bei palinkėti sėkmės techniką įsigijusiems žemdirbiams, ir visiškai nesvarbu, ar tai stambus žemvaldys, ar dešimtį hektarų dirbantis kaimietis.

traktoriai
Naujoji „Valtra“ tuoj stos ant ūkio kiemo grindinio.

„Išskirtiniu „Rovaltros“ bruožu pavadinčiau tai, kad mūsų įmonės sandėlyje, skirtingai nei konkurentų, niekada nestovi traktoriai ar kita technika. Štai ir šis gražuolis į ūkininko kiemą atkeliavo tiesiai iš gamyklos. Šiemet į Lietuvą jau atgabenome 56 traktorius, dar 12 pagal individualius mūsų klientų užsakymus yra gaminama gamykloje“, – kalbėjo R.Trainaitis, užsimindamas, kad iš viso į Lietuvą per jo rankas atkeliavo 3,5 tūkst. naujų traktorių.

 

Autoriaus nuotraukos

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti