0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Šilutėje atidarytas erdvus „Rovaltros“ filialas

 
Publikuota: 2012-08-14

Stasys BIELSKIS „ŪP“ korespondentas

Ūkininkai, miškininkai ir kelininkai žino, kad Suomijoje pagaminti “Valtra“ traktoriai garsėja savo ilgaamžiškumu dirbant prie didelių apkrovų ir esant ekstremalioms klimato sąlygoms. „Valtra“ traktoriai gali atlikti įvairius darbus skandinaviškų žiemų metu, kai yra dideli šalčiai, bei Brazilijos cukranendrių plantacijose, kur dideli karščiai ir daug dulkių. Visomis darbo sąlygomis „Valtra“ traktoriai išlieka patikimi partneriai.

„Rovaltros“ direktorius Romualdas Trainaitis ir Šilutės filialo vadybininkas Marius Stonys perkirpo simbolinę naujų patalpų atidarymo juostelę.


“Valtra“ traktoriai idealiai tinka visų rūšių darbams. Unikalios techninės charakteristikos garantuoja, kad traktorius bus patikimas ekonomiškai atliekant pačius sunkiausius darbus.
Kiekvienas „Valtra“ traktorius yra individualiai pagaminamas pagal kliento poreikius. Lietuvoje šiais traktoriais prekiauja UAB „Rovaltra“, turinti filialus Kaune, Panevėžyje ir Šilutėje. Pastarajame, Vakarų Lietuvą aptarnaujančiame filiale, praėjusią savaitę įvyko įkurtuvių šventė naujose patalpose.

kunigas vikaras Kestutis Motiejaitis pasventino

Šilutės Šv. Kryžiaus parapijos kunigas vikaras Kęstutis Motiejaitis pašventino naująsias patalpas.


Renginys pradėtas patalpų pašventinimu. Pasveikinti UAB „Rovaltra“ direktorių Romualdą Trainaitį ir šios bendrovės Šilutės filialo vadybininką Marių Stonį atvyko žemdirbiškų organizacijų atstovai. „Noriu palinkėti, kad čia jums ir sienos padėtų aprūpinant rajono ūkininkus šiuolaikiška technika“, - sakė LŽŪKT Šilutės biuro vadovė Ina Kuzmienė. Šilutės r. savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Adolfas Nausėda pasidžiaugė, kad dabar ūkininkams nebereikės važiuoti šimtą ar du šimtus kilometrų dėl kokios nors detalės... Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas sakė, kad technika sensta, ją reikės remontuoti, o kad vadybininkas M. Stonys nepamirštų, kad yra tokia ūkininkų sąjunga, įteikė jam atminimo dovanėlę. Su įkurtuvėmis sveikino ir Šilutės žemės ūkio mokyklos direktorius Algimantas Abromaitis. O UAB „Šilutės šilumos tinklai“ direktorius Algis Šaulys sakė, kad pirmą traktorių Šilutės filiale jo vadovaujama bendrovė pirko jau prieš aštuonerius metus, o prieš kelias dienas čia įsigijo dar vieną traktorių, ir gyrė, kad tai tikrai gera yra technika, dieną naktį dirbanti centrinėje katilinėje...

Afredas Nauseda sveikino R. Trainaiti

Šilutės r. savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Afredas Nausėda (kairėje) sveikino R. Trainaitį.

pirmininkas Kestutis Andrijauskas M. Stonys

LŪS Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas (dešinėje) M. Stonio prašė nepamiršti, kad yra tokia ūkininkų sąjunga.


„Rovaltros“ direktorius Romualdas Trainaitis pasidžiaugė, kad nuo 1992 metų Lietuvoje jau parduota 3 580 „Valtra“ traktorių. „Rovaltra“ prekiauja ne tik „Valtra“ traktoriais, bet ir kitokia garsių pasaulyje įmonių gaminama technika.
„Į Šilutę pirmiausia planuojame atvežti įvairios žemės įdirbimo technikos – lėkščių, skutikų, kultivatorių, plūgų ir sėjimo agregatų, atsarginių dalių. Štai Panevėžio filiale šiuo metu yra sukomplektuota įvairių atsarginių dalių, kainuojančių iš viso 120 tūkst. litų. Kadangi filialas Šilutėje dabar turi jau žymiai didesnes patalpas, čia bus galima atvežti kur kas daugiau atsarginių dalių, o jų Vakarų Lietuvos ūkininkams labiausiai reikia prieš technines apžiūras“, - pasakojo R. Trainaitis.
Jo žiniomis, Šilutės rajono ūkininkai turi apie 50, Šilalės rajono – apie 30, Šilutės durpių įmonė - 12 „Valtra“ traktorių, tad dabar jų savininkams bus patogiau apsirūpinti padangomis, filtrais ir kitokiomis detalėmis.

direktorius Algimantas Abromaitis
Su įkurtuvėmis sveikino ir Šilutės žemės ūkio mokyklos direktorius Algimantas Abromaitis.
direktorius Algis Saulys
UAB „Šilutės šilumos tinklai“ direktorius Algis Šaulys sakė iš „Rovaltros“ pirkęs jau antrą traktorių.


Pasak R. Trainaičio, Šilutėje įsigijus erdvias patalpas su dviem didžiulėmis durimis, pro kurias gali įvažiuoti ir išvažiuoti traktoriai, bus atliekami ir jų techniniai aptarnavimai.
R. Trainaitis sakė, kad norint paruošti „Valtra“ traktorių techninei apžiūrai, reikia ne tik filtrus pakeisti... Būtina turėti įrankių, kurie kainuoja apie 50 tūkst. litų, du žmonės dirba po aštuonias valandas, kurių metu atliekama apie 150 operacijų.


Autoriaus nuotraukos

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti