0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Jeigu jau taip, tai... „Sampo Rosenlew Comia C6”!

 
Publikuota: 2012-05-15

Elena RINKEVIČIENĖ „ŪP” korespondentė

„Dvidešimt metų ūkininkauju, o tokios prastos padėties, kokia susiklostė šiuo metu pieno ūkiuose, nepamenu, – sako Artūras Barauskas, šeiminkaujantis mišriame ūkyje Užušilių kaime (Širvintų r.). – Metai po metų ūkį plėtėme iki 190 ha. Šiandien dar turiu 65 melžiamas karves su prieaugliu, iš viso apie 130 galvijų. Daugiausia pajamų gaudavome iš pieno, bet, matau, kad, šalies perdirbėjams aiškiai persistengus, jokios prasmės toliau vystyti pieninkystę nebėra. Perlenkė jie lazdą, kuri pasirodė ne guminė, o medinė. Taigi sprendimas toks – pieninkystės atsisakau ir imuosi tik grūdininkystės”, – su apmaudu kalbėjo ūkininkas. Tačiau nuotaika iš karto taisėsi, kai UAB „Rovaltra” direktorius Romualdas Trainaitis įteikė raktelius nuo naujo ir nenaudoto suomiško javų kombaino „Sampo Rosenlew Comia C6”.

Kombaino kabinos komfortabilumu negaliu atsidžiaugti”, – sakė Artūras Barauskas.

Kas lėmė tokį pasirinkimą, tiek A. Barauskas, tiek R. Trainaitis komentavo ypač šmaikščiai. Pastarojo teigimu, teko tapti rimtu „dvasiniu ūkininko vadovu”. Taip UAB „Rovaltra” direktorius apibūdino ne vienus metus besitęsiantį bendradarbiavimą su A. Barausku.
„Šį kombainą nusižiūrėjau dar 1997 m. ir po truputį „brendau” tokiam pirkiniui”, – sakė ūkininkas.
„Tikra tiesa, – su šypsena atitarė R. Trainaitis. – Jis pastaruosius pusę metų man „gyvenimą nuosekliai nuodijo!” Bet puiku, kai tenka bendrauti su išmanančiais pirkėjais. Žinoma, pirkinys nepigus, bet pasirinkimas geras.”
Pasak A. Barausko, kombainą „Sampo Rosenlew Comia C6” jis išsirinko ilgai vertinęs kitų gamintojų panašią techniką. Tačiau jo patirtis naudojant iš UAB „Rovaltra” įsigytus žemės dirbimo padargus ir mašinas lėmė ir šį kartą rinktis bendrovės siūlomą.
UAB „Rovaltra” direktoriaus teigimu, ūkininko pasirinktas modelis yra naujausias. Jį firma „Sampo-Rosenlew OY” pristatė tik praėjusiais metais. „Šis kombainas išskirtinio dizaino ir labai komfortabilus, – sakė R. Trainaitis. – Tuo ypač pasižymi kabina. Kitas dalykas, kurį visada pabrėžiu, mūsų siūloma technika skandinaviška, o tai reiškia, kad mūsiškėmis gamtos sąlygomis neapvils. Kai geri orai, tada visa technika puikiai dirba, bet kai lietus, purvai, pelkės, tai skandinaviška technika kaip tik! – įsitikinęs direktorius. – Juk Suomijoje, kaip aš sakau, gal tik trys dienos saulėtos ir tos pačios žiemą. O derlių vis tiek reikia nuimti. Tai supraskite, kokiomis sąlygomis dirba jų žemdirbiai. Taigi „Sampo“ javų kombainai Lietuvoje tikrai nepamainomi.”

javu kombainas, ukininkas A. Barauskas, direktorius Romualdas Trainaitis
Raktelius nuo javų kombaino „Sampo Rosenlew Comia C6” Artūrui Barauskui įteikė UAB „Rovaltra” direktorius Romualdas Trainaitis, o dovanomis nudžiugino vadybininkas Vytautas Taura (kairėje).

Pasak ūkininko A. Barausko, jo pasirinkimą lėmė ir dar vienas ypač svarbus dalykas – UAB „Rovaltra” realus ir labai lankstus požiūris į siūlomos pirkti technikos kainą. „Tikrai daug kur žvalgiausi kombaino, bet, deja, kiti pardavėjai vis dar „gyvena paramos laikotarpiu”, tad ir kainos jų „žvėriškos”. O ši bendrovė greičiausiai sureagavo į pokytį, jog paramos nebėra ir pirkti reikia iš savų pinigų, – sakė A. Barauskas. – Sėjamąją pirkau lizingu, o kombainą – iš paskolos. Bet lėšos už mano parduotas karves padengs dalį sumos. Iš esmės keičiu karves į kombainą. Ir dirbsime toliau.”

ukininkas Arturas Barauskas
Širvintų rajono ūkininkas Artūras Barauskas nusiteikęs ryžtingai:
„Linkėjimai pienininkams!”

„Esu įsitikinęs, kad įsigijęs kombainą „Sampo Rosenlew Comia C6” Artūras pamirš, kas yra pakeliui išbarstyti grūdai. Ši technika surinks viską iki paskutinio grūdo, – tvirtai įsitikinęs R. Trainaitis. – Dažnas aimanuoja nusipirkęs importinę techniką, būna – bankrutuoja. O aš, mano žiniomis, neturiu nė vieno pirkėjo, kuris būtų nupirkęs techniką ir bankrutavęs. Todėl tikiuosi, kad daugiametė draugystė ir bendradarbiavimas su Artūru mus abu džiugins ir ateityje.”

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti