0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Ūkininkas Vidmantas garadauskas: "Juodasis Valtra T191h - mano vardinis traktorius"

 
Publikuota: 2010-03-09

Aldona SIREIKIENĖ "ŪP" korespondentė

LIETUVOJE TOKIE TRAKTORIAI - KOL KAS TIK PENKI

"Ūkininko patarėjo" skaitytojoms neverta daug aiškinti, ką reiškia juodasis tulpės žiedas. Tuoj pat išgirsite moterišką gilų atsidūsėjimą - juodoji tulpė neša sėkmę.
Kas bendro tarp juodosios tulpės ir juodojo traktoriaus? Ūkininkas Vidmantas Garadauskas, neseniai įsigijęs Suomijoje pagamintą juodąjį VALTRA T191h traktorių, nedvejodamas gali pasakyti, jog esama daug panašumų: naujasis traktorius labai pradžiugino visą šeimą, ypač daug džiaugsmo suteikė Vidmanto žmonai Alinai - pagaliau ir jos vyras valdys modernų, komfortabilų traktorių, jam bus patogu dirbti visus darbus.
Garadauskams tikrai yra kuo džiaugtis: jų ūkis perspektyvus, gražūs dirbamosios žemės laukai, užauga geras derlius, kasmet vis didesnės šeimos pajamos, todėl jau turi galimybių modernizuoti ūkį, pagerinti savo buitį. Darnios, gražiai sutariančios Garadauskų šeimos siekiamybė, kad jų augalininkystės ūkio plėtra būtų dar spartesnė, kad gerai įdirbtoje žemėje užaugtų dar didesnis derlius. "Naujasis traktorius - vertingas pirkinys, tikrai paspartins mūsų ūkio darbus", - neslėpdamas džiugesio kalbėjo V.Garadauskas. Darbščiu, sumaniu tėvu ir vyru džiaugiasi visa šeima - trys vaikai ir žmona. Taigi ir suradome daug panašumų tarp juodojo tulpės žiedo ir juodojo traktoriaus - sėkmė vaikšto po Garadauskų namus.

Valtra traktorius, ukininkai Alina ir Vidmantas Garadauskai
Kad juodasis traktorius sėkmingai dirbtų, šampano taurę pakėlė UAB „Rovaltra“ direktorius Romualdas Trainaitis, ūkininkai Alina ir Vidmantas Garadauskai bei Suomijos finansų institucijos „Pohjola Finance“ pardavimo projektų vadovas Lietuvoje Aidonas Valkiūnas.

Norime papasakoti apie išskirtinį juodąjį traktorių, kuris kovo pirmomis dienomis įvažiavo į Joniškio rajono Drąsutaičių kaimo ūkininko Vidmanto Garadausko kiemą.Lietuvoje kol kas tik penki juodos spalvos universalūs VALTRA traktoriai, galintys dirbti ne tik žemės ūkio darbus,tinka medienai iš miško vežti, kitiems ūkio ir miško darbams atlikti. Pagal specialų ūkininko.Garadausko užsakymą Suomijoje buvo pagamintas jam skirtas modernus traktorius.Vidmantas pageidavo, kad traktorius būtų juodos spalvos, kad būtų nestandartinės, o daug platesnės padangos, kad būtų papildomi žibintai. Šiuos ir kitus ūkininko pageidavimus gamintojai įvykdė, kaip ūkininkas juokavo, jis turi ne bet kokį, o vardinį traktorių, visiems bus aišku, kas važiuoja į laukus, yra užrašas - "V.Garadausko ūkis".
Kai Garadauskų kieme jau švytėjo naujutėlaitis traktorius, su ūkininku pabendrauti, aptarti naujojo pirkinio atvyko UAB "Rovaltra" direktorius Romualdas Trainaitis ir vienos iš patikimiausių Suomijos finansinių institucijų "Pohjola Finance" atstovybės Lietuvoje pardavimų projektų vadovas Aidonas Valkiūnas. Garadauskai ir pas juos atvykę svečiai pakėlė šampano taurę už vertingą pirkinį,šampanu simboliškai buvo aplaistytas traktorius - kad gerai dirbtų, kad ūkininką lydėtų sėkmė. Alina ir Vidmantas dėkojo UAB "Rovaltra" direktoriui Romualdui Trainaičiui už dalykišką, nuoširdų ir lankstų bendradarbiavimą, už geranoriškumą ir įteiktas dovanas, Suomijos finansinės institucijos "Pohjola Finance" atstovui - už palankiomis sąlygomis suteiktą paskolą, už greitą aptarnavimą.

KAD DARBAI BŪTŲ SPARTESNI, UAB "ROVALTRA" SIŪLO NAUJUS TRAKTORIUS VALTRA T191h

Garadauskai atvykusiems svečiams papasakojo apie savo nemažą ūkį. Jie žemę dirbti ir savarankiškai ūkininkauti pradėjo prieš keturiolika metų, tada turėjo 8,7 ha Vidmanto senelio paveldėtos žemės, o dabar dirba 100 ha - 50 ha nuosavos ir tiek pat nuomoja.Augina kviečius, miežius ir rapsą. Žemei dirbti, derliui nuimti turi keturis traktorius, javų kombainą, grūdų sėjamąją, kitų padargų. Pernai įgyvendino projektą "Žemės ūkio valdų modernizavimas", įsigijo diskinį skutiką, giluminį podirvio purentuvą (kartu su rapsų sėjamąja).Vidmantas kalbėjo, kad ūkyje dirba vienas, todėl stengiasi įsigyti kuo modernesnės technikos, kuri vienu metu gali atlikti kelias operacijas.Pats naujausias pirkinys - modernus juodos spalvos traktorius VALTRA T191h.
UAB "Rovaltra" direktorius Romualdas Trainaitis ūkininkams Alinai ir Vidmantui Garadauskams padovanojo "Valtros" firminių dovanų, papasakojo apie naujųjų traktorių VALTRA T191h privalumus. Krepšininko ūgiu besididžiuojantis ūkininkas matavosi jam padovanotą striukę ir nuotaikingai kalbėjo, jog sėsdamas į naujojo traktoriaus kabiną būtinai apsirengs tik firminę aprangą, kad būtų "visa komplektacija".
VALTRA traktoriai yra gaminami konkrečiam pirkėjui pagal pateiktus jo pageidavimus.Gamintojai stengiasi įvykdyti visus kliento pageidavimus. VALTRA traktoriams dėl jų patikimumo ir kokybės 1994 m. buvo suteiktas ISO 9001 kokybės sertifikatas, o po dvejų metų už ryšius su pirkėjais VALTRA traktoriui suteiktas ISO 9002 sertifikatas.Toks įvertinimas yra kasmet iš naujo patvirtinamas.1997 m. Hanoveryje vykusioje tarptautinėje žemės ūkio parodoje traktorius VALTRA už daugelį privalumų, palyginti su kitais traktoriais, buvo apdovanotas aukso medaliu.
Direktorius R.Trainaitis, apsilankęs pas ūkininkus Garadauskus, pasakojo, kad UAB "Rovaltra" nuo 1997 m. mūsų šalyje prekiauja užsienyje pagaminta įvairia žemės ūkio technika. Lietuvoje "Rovaltra" yra pardavusi daugiau negu 1 000 įvairių modelių VALTRA traktorių. Ūkininkai turi galimybę pasirinkti ne tik traktoriaus spalvą, bet ir papildomus įrengimus. Pagaminti traktoriai tiesiai iš gamyklos yra pristatomi pirkėjui jo nurodytu adresu.Traktorius VALTRA T191h parduodamas sukomplektuotas, paruoštas darbui, turi standartinę įrangą. Šis traktorius turi Hi Tech sistemą, kuri leidžia automatiškai keisti traktoriaus greitį bei krypties reversavimą pagal norimus parametrus. Visa tai valdoma viena rankenėle, nenaudojant sankabos pedalo - valdo kompiuteris.Traktoriaus sustiprintas priekinis tiltas, yra rankinis ir automatinis tiltų blokavimo mechanizmas. Traktoriai VALTRA T191h atitinka Europos Sąjungos teisės aktais nustatytus saugos ir ekologinius reikalavimus.Garantinį ir kitą remontą atlieka oficialūs VALTRA atstovai Lietuvoje. Techninio aptarnavimo punktai yra Biržuose, Šakiuose ir Radviliškyje.

projektu vadovas Lietuvoje Aidonas Valkiunas ukininkas Vidmantas Garadauskas zmona
Suomijos finansų institucijos „Pohjola Finance“ pardavimo projektų vadovas Lietuvoje Aidonas Valkiūnas ūkininko Vidmanto Garadausko žmonai įteikia atminimo dovaną.

Firma "Rovaltra" bendradarbiauja su viena patikimiausių Suomijos finansinių institucijų "Pohjola Finance", kuri ūkininkams siūlo priimtiniausius finansavimo sprendimus. Su kiekvienu klientu aptaria jo individualius poreikius, pasiūlo patį geriausią finansavimo variantą. Tai gali būti išperkamoji nuoma (lizingas) arba paskola. Palūkanos - vienos mažiausių Lietuvoje, su ūkininku suderinamas paskolos grąžinimo grafikas ir kitos sąlygos. "Pohjola Finance" per palyginti trumpą laiką Lietuvoje jau turi užėmusi penktadalį žemės ūkio technikos finansavimo rinkos, ir ateityje savo veiklą ketina plėtoti, ūkininkams siūlys palankius finansinius sprendimus, kalbėjo "Pohjola Finance" pardavimo projektų vadovas Aidonas Valkiūnas.

Autorės nuotraukos

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti