0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

“Valtra” pristato 5 kartos A seriją

 
Publikuota: 2021-01-29

 Populiarioji “Valtra” A serija, du kartus gavusi “Metų mašinos” apdovanojimus (2017 ir 2019 m.), pereina į 5 kartą. Traktorių asortimentas dabar yra su daugybe naujų funkcijų, kurių pageidavo klientai. Seriją ir toliau sudaro septyni modeliai, juos visus galima įsigyti kaip vadinamuosius GL modelius, pasižyminčius lengvai naudojama mechanine pavarų dėže. Populiariausi 105 ir 115 AG modeliai taip pat yra su keturių pakopų “Powershift” transmisija. Šiuose “HiTech 4” modeliuose transmisija yra valdoma elektroniškai. Visi A serijos modeliai yra su gerai žinoma “Valtra” pavarų dėže, įskaitant integruotą rankinį stabdį.

 
“A serijos traktoriaus valdymas daugeliu atžvilgių buvo padarytas dar efektyvesnis ir patogesnis. “Powershift” gali būti keliuose modeliuose, priekinio krautuvo porankis taip pat buvo atnaujintas GL modeliuose, keturių cilindrų modeliai turi penkiomis AG daugiau nei anksčiau, o aptarnavimo intervalas padidėjo iki 600 valandų,” - sako produktų rinkodaros specialistas Marko Ojalehto, atsakingas už naują A seriją.
 
Daugiau nei pusėje A serijos traktorių gamykloje buvo sumontuotas priekinis krautuvas. Atitinkamai daugelis atnaujinimų buvo sukurti taip, kad darbas priekiniu krautuvu būtų dar lengvesnis. Pavyzdžiui, “Powershift” pavaros ir atnaujintas valdymo porankis, pažįstamas iš “HiTech 4” modelių.
 
Daugiau “Powershift” pavarų ir pažangus variklis
 
Nuo šiol trijų cilindrų modelius A75-A95 bus galima įsigyti su “HiTech 2” transmisija su “Powershift”. Tai padės efektyviau dirbti lauke ir keliais leis važiuoti mažesniu variklio greičiu. “HiTech 2” modeliuose yra 24 greičių pirmyn ir 24 greičių atgal transmisija. Be to, visi A serijos modeliai gali būti komplektuojami su ypatingai lėtos eigos pavara, kuri sumažina mažiausią greitį iki maždaug 100 metrų per valandą.
 
Keturių cilindrų modelių variklio galia padidėjo 5 AG ir dabar atitinka modelio žymėjimą. Visi varikliai atitinka V etapo išmetamųjų teršalų standartus ir dabar prie SCR įpurškimo yra ir DPF filtras, be išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR). Naujo akseleratoriaus pedalo dėka dabar variklio greitį ir galią galima valdyti dar tiksliau. Padidinus aptarnavimo intervalą nuo 500 iki 600 valandų sutaupomos išlaidos ir pailgėja produktyvaus darbo laikas.
 
Pagal dabartinius reglamentus traktoriai turi būti suderinami su priekabomis su dviejų grandinių stabdžių sistema. A serijos traktorių galima įsigyti su suslėgto oro stabdžiais arba hidrauline priekabos stabdžių sistema – klientai gali pasirinkti pageidaujamą variantą.
 
 
Naujos 5 kartos A serijos traktorių funkcijos:

 • 5 AG daugiau A105-A135 modeliuose
 • 2 “Powershift” pavaros pasirinktinai A75-A95 modeliuose
 • “AutoTraction”, kurį galima įjungti/išjungti
 • Dviejų grandinių hidrauliniai stabdžiai
 • Naujas valdymo porankis “Gear Lever” modeliuose
 • Patobulinti V etapo reikalavimus atitinkantys varikliai
 • 600 valandų aptarnavimo intervalai
 • Pakeistas variklio dangtis
 • Pakeisti ratai
 • “HiTech 4” modeliuose pasirinktinai GTV mygtukas ant galinio purvasargio
 • “Valtra Connect” pasirenkamas nuotolinis stebėjimas
 • Automatinis pagrindinis jungiklis uždegimo jungiklyje
 
 
Techninės specifikacijos:
                                         Galia (AG/kW)                  Sukimo momentas (Nm)
A75                                   75/56                                315
A85                                   85/63                                350
A95                                   95/70                                355
A105                                 105/78                              435                                  
A115                                 115/86                              455
A125                                 125/93                              520
A135                                 135/100                            540

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti