0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Sudalyvaukite naujos traktorių serijos pristatyme

 
Publikuota: 2020-08-03

“Valtra” pristatys naują traktorių seriją tiesiogiai internetu

 
Naujų traktorių modelių pristatymo renginiai paprastai būna skirti tik spaudos atstovams ir pardavėjams, tačiau šį rugpjūtį „Valtra“ rengia kitokio tipo pristatymą, į kurį kviečiami visi norintys.
 
“Pristatymas vyks internete. Mes pristatysime visiškai naują traktorių seriją, o taip pat ir kitus naujus produktus. Organizuojame būtent tokį renginį dalinai dėl ypatingos šių metų situacijos pasaulyje, bet taip pat ir dėl to, kad taip suteikiame galimybę dalyvauti visiems norintiems,” sako Pamela Engels, Komunikacijos ir skaitmeninės rinkodaros vadovė.
 
Naująją traktorių seriją sudaro keturi modeliai nuo 100 iki 140 arklio galių. Galia nėra vienintelis svarbus dalykas, nes nauji traktoriai siūlo naujas išmaniąsias funkcijas, kurios kartu su naujomis paslaugomis bus prieinamos ir kitose esamose traktorių serijose.
 
 
Nauji produktai ir paslaugos bus pristatyti kartu su vaizdo įrašais, aprašymais ir nuotraukomis virtualioje pristatymo salėje, kur lankytojai galės matyti medžiagą tokia tvarka, kokia jiems norėsis. Po virtualaus pristatymo, „Valtra“ pradės savo turą, kurio metu pristatys naująją traktorių seriją visoje Europoje. Lankytojai turės galimybę išbandyti naujus traktorius bei kitus „Valtra“ gaminius.
 
Naujos serijos modelių pristatymas vyks rugpjūčio 28 d. 10:00, puslapyje www.valtralive.com. Po pristatymo visa medžiaga galės būti peržiūrėta tame pačiame puslapyje iki metų pabaigos.
 
 
 
Apie Valtra
Valtra Inc. kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja traktorius „Valtra“, kurie yra pritaikyti klientų darbui. Traktoriai „Valtra“ yra žinomi dėl savo universalumo, patikimumo, yra pagaminti taip, kad užtikrintų aukštą našumą sudėtingomis darbo sąlygomis ir esant sudėtingam reljefui. „Valtra“ yra AGCO korporacijos pasaulinis prekės ženklas, kuris yra pagrindinis šiaurinių šalių traktorių gamintojas ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje. www.valtra.com
 
Apie AGCO
AGCO (NYSE: AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio įrangos ir sprendimų projektavimo, gamybos ir paskirstymo lyderė, bei palaiko produktyvesnį ūkininkavimą dėka plataus spektro įrangos ir susijusių paslaugų. AGCO produktai parduodami per penkis pagrindinius prekės ženklus - Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ir Valtra®, kurie palaikomi Fuse® išmaniojo ūkininkavimo sprendimų. AGCO įkurta 1990, pagrindinė būstinė Dulute, JAV. 2019 AGCO pardavimai siekė 9 mlrd. JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.AGCOcorp.com. Norėdami sužinoti daugiau įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus Twitter: @AGCOCorp. Norėdami daugiau finansinių naujienų - tinkle Twitter vadovaukitės raktiniu žodžiu #AGCOIR.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti