0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Nuotoliniu būdu valdomas traktorius

 
Publikuota: 2020-05-20

"Valtra" ir "Elisa" pristato nuotoliniu būdu valdomą traktorių - tai didžiulis žingsnis link autonominio vairavimo.

 „Valtra“ ir „Elisa“ suvienijo jėgas, kad sukurtų naują sprendimą, kuris leidžia traktorių valdyti nuotoliniu būdu 5G tinklu ir 360 laipsnių kamera. Tai yra pirmasis tokio pobūdžio sprendimas pasaulyje.

 
Kovo mėn. „Valtra“ ir „Elisa“ pristatė nuotolinio valdymo traktorių, kuriame naudojama naujos kartos 5G tinklo technologija. Bendradarbiavimas buvo pristatytas „Elisa“ 5G parodų salės atidarymo renginyje Helsinkyje, Suomijoje. Prototipinis sprendimas leidžia realiuoju laiku saugiai valdyti ir eksploatuoti traktorių nuo jo esant šimtų kilometrų atstumu. „Radijo bangomis valdomais traktoriais buvo naudojamasi daugelį metų, tačiau jie visada buvo valdomi jiems būnant matomumo lauke. 5G tai iš esmės pakeičia, nes dabar traktorius gali būti valdomas nuotoliniu būdu iš bet kur“, – teigia „Valtra“ pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas Mikko Lehikoinen.
 
„Elisa“ yra 5G technologijų pirmtakė tiek Suomijoje, tiek tarptautiniu mastu. Nuotoliniu būdu valdomas traktorius, sukurtas kartu su „Valtra“ ir pristatytas „Elisa“ 5G parodų salėje, sulaukė didelio susidomėjimo. 5G paslaugos ir sprendimai padės užtikrinti efektyvumą ir novatoriškus naujus verslo ir žmonių valdymo būdus. Nuotoliniu būdu valdomas traktorius yra labai realus to pavyzdys, nes vairuotojui nebereikia fiziškai sėdėti kabinoje. Skaitmeninimu norime sukurti tvarią ateitį, o 5G paslaugų plėtra yra šios tikrovės įgyvendinimo dalis,“ – teigia „Elisa“ verslo vystymo viceprezidentas Simmo Pentikäinen.
 
 
Nuotolinis valdymas buvo pasiektas integruoto 5G ryšio ir stoge montuojamos 360 laipsnių kameros dėka. 5G tinklas suteikia galimybę per nuotolinio vairuotojo VR akinius realiuoju laiku gauti 4K aplinkos vaizdą. Vairuotojas gali matyti traktoriaus aplinką tiesiog pasukdamas galvą. Nuotolinis valdymas siunčia savo kontrolės signalą per „Elisa“ komercinį, didelio saugumo 5G tinklą. „Vairuojant traktorių ir sukant jo ratus, reikia nedelsiant gauti grįžtamąją informaciją, kad galėtumėte jausti vairavimą. 5G ryšio atveju tai įmanoma dėl nedidelio laiko uždelsimo“, – teigia Lehikoinen.
 
Nuotolinis valdymas yra svarbus žingsnis visiškai autonomiško vairavimo link, kuris per ateinantį dešimtmetį galėtų tapti tikrove daugeliui vartotojų. Nuotolinis valdymas gali būti naudojamas, pavyzdžiui, valdyti traktorius sudėtingose vietose arba užduotims, kurios būtų pavojingos techniką valdant žmogui. Todėl traktorius tampa dar universalesniu sprendimu ir įrankiu. „Valtra“ jau anksčiau bandė nuotoliniu būdu valdomus traktorius kartu su oro uosto operatoriumi „Finavia“.
 
"Mes tęsime savo darbą tyrinėdami ir kurdami nuotolinio valdymo sprendimus. Toliau planuojame sugalvoti, kaip koreguoti vaizdo kokybę pagal kiekvieną užduotį ir kaip nuotolinį valdymą būtų galima dar labiau pagerinti operatoriui naudingais jutiklio duomenimis“, – teigia Lehikoinen.
 
„Valtra“ traktorių technologijos jau palaiko nuotolinį valdymą - tai palengvins nuotolinio valdymo funkcijų įdiegimą. Pavyzdžiui, „Valtra Connect“ telemetrijos sprendimas, kuriame naudojamas 3G signalas, naudojamas daugiau nei 3000 „Valtra“ traktorių visame pasaulyje.
 
Pažiūrėkite, kaip tai atrodo: https://youtu.be/dGuYA2CzR4Y
 
 
Apie Valtra
Valtra Inc. kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja traktorius „Valtra“, kurie yra pritaikyti klientų darbui. Traktoriai „Valtra“ yra žinomi dėl savo universalumo, patikimumo, yra pagaminti taip, kad užtikrintų aukštą našumą sudėtingomis darbo sąlygomis ir esant sudėtingam reljefui. „Valtra“ yra AGCO korporacijos pasaulinis prekės ženklas, kuris yra pagrindinis šiaurinių šalių traktorių gamintojas ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje. www.valtra.com
 
Apie AGCO
AGCO (NYSE: AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio įrangos ir sprendimų projektavimo, gamybos ir paskirstymo lyderė, bei palaiko produktyvesnį ūkininkavimą dėka plataus spektro įrangos ir susijusių paslaugų. AGCO produktai parduodami per penkis pagrindinius prekės ženklus - Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ir Valtra®, kurie palaikomi Fuse® išmaniojo ūkininkavimo sprendimų. AGCO įkurta 1990, pagrindinė būstinė Dulute, JAV. 2019 AGCO pardavimai siekė 9 mlrd. JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.AGCOcorp.com. Norėdami sužinoti daugiau įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus Twitter: @AGCOCorp. Norėdami daugiau finansinių naujienų - tinkle Twitter vadovaukitės raktiniu žodžiu #AGCOIR.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti