0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

SAMOTER apdovanojimas 2020

 
Publikuota: 2020-04-30

2019 metai „Merlo“ buvo istoriniai ne tik dėl to, kad jie šventė dabartinės gamyklos 55 metų jubiliejų.

Tai buvo REKORDINIAI metai, kai apyvarta padidėjo 7%, per pastaruosius penkerius metus – beveik 50%, o parduota rekordiškai daug – net 7000 mašinų. Italijos rinka smarkiai išaugo – ji viršijo 1000 parduotų teleskopinių krautuvų ir sustiprino lyderystę šalies mastu net 40% rinkos dalies.
 
Augimas taip pat paveikė pagrindines Europos rinkas – tokias, kaip Prancūzija (su rekordiniais pardavimais) ir Vokietija (su rekordiniais pardavimais ir rinkos lyderio pozicijų užsitikrinimu), kuriose irgi buvo rekordiniai skaičiai.
 
2020 metai bus tolesnės plėtros ir investicijų metai, kurie paskatins įmonę ir toliau augti gamybos, patikimumo ir technologijų srityse ir kurie paruoš „Merlo“ švęsti 110 metų jubiliejų, kuris bus minimas 2021 m.
 
2020 metai prasidėjo svarbiu apdovanojimu – „Samoter Innovation Award“ už naujausią „Merlo“ pradėtą gaminti produktą – „E-Worker“.
 
  
 
Pagrindinės laimėjimą lėmusios savybės:
 Saugumas be kompromisų – „E-Worker“ suderintas ypatingas kompaktiškumas ir saugumas, kurį užtikrina tradicinis teleskopinis krautuvas.
 Galia, kurios neįmanoma sustabdyti – ši novatoriška produktų serija siūlo puikų sukibimą net ir važiuojant bekele, įveikiant didesnį nei 40% nuolydį.
 Patogumas – dėka lengvo prieinamumo, nemažos kabinos, kurios plotis yra 785 mm bei rekordinio matomumo, tai - geriausia darbo vieta.
 Manevringumas – judrus visose situacijose dėl išskirtinio galinės ašies vairavimo kampo ir sumažintų matmenų.
 Universalumas – visiškai suderinamas, „Merlo – ZM1“ sąsaja leidžia suderinti su plačiu „Merlo“ įrangos pasirinkimu.
 Efektyvumas – dar ekologiškesnis, 100% elektra valdomas krautuvas. Baterija gali maitinti hidraulinį siurblį strėlės judėjimui ir elektros variklius traukimui ir važiavimui.
 
 
Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.merlo.com/e-worker

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti