0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

„Valtra“ pristato atnaujintą „SmartGlass“ ekraną

 
Publikuota: 2019-11-13

 

2019 m. „Agritechnica“ parodoje „Valtra“ atskleidė galutinį „Heads up“ ekrano (HUD) „SmartGlass“ dizainą.
 
„Valtra“ „SmartGlass“, esantis traktoriaus priekinio stiklo centre, yra paremtas skaidraus ekrano technologija, įlaminuota tarp dviejų stiklo paviršių. Dėl to sprendimas yra labai tvirtas ir tinkamas reikliausioms žemės ūkio mašinų eksploatavimo sąlygoms.
 
Pirmą kartą „Valtra“ pristatė „SmartGlass“ dar 2017 m. „Agritechnica“ parodoje. „Pirmą kartą pristatę šią koncepciją mes pradėjome platesnius bandymus. Klientų atsiliepimai parodė, kad idėja buvo puiki, tačiau reikėjo patobulinti HUD išdėstymą“, - komentuoja produkto vadovas Sam Hardy. „Štai kodėl mes nusprendėme pristabdyti platinimą ir skyrėme laiko ekrano segmentų pertvarkymui, kad jie apimtų didesnį plotą ir pagerintų matomumą net ir tada, kai aplink šviesu“.
 
„SmartGlass“ operatoriui suteikia galimybę pamatyti ypač svarbią informaciją apie traktorių, nereikia atitraukti dėmesio nuo atliekamo darbo. Daug dėmesio skiriant darbui su priekiniu krautuvu, „SmartGlass“ gali pateikti įvairią gamykloje įmontuoto „Valtra“ krautuvo informaciją, pvz., pasukimo kampą, krovinio svorį arba pagrindinę informaciją apie traktorių - tokią, kaip pavara, variklio sūkiai per minutę ar važiavimo greitis. Operatorius gali pasirinkti, kas matoma „Heads up“ ekrane per „SmartTouch 9“ jutiklinio ekrano terminalą.
 
„Valtra“ „SmartGlass“ galima užsakyti „Unlimited“ studijoje. Po „Agritechnica“ parodos „Valtra“ išleis 20 bandomųjų vienetų atrinktiems klientams. Serijinė gamyba planuojama vėliau 2020 m.
 
 
 
Apie Valtra
Valtra Inc. kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja traktorius „Valtra“, kurie yra pritaikyti klientų darbui. Traktoriai „Valtra“ yra žinomi dėl savo universalumo, patikimumo, yra pagaminti taip, kad užtikrintų aukštą našumą sudėtingomis darbo sąlygomis ir esant sudėtingam reljefui. „Valtra“ yra AGCO korporacijos pasaulinis prekės ženklas, kuris yra pagrindinis šiaurinių šalių traktorių gamintojas ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje. www.valtra.com
 
 
Apie AGCO
AGCO (NYSE: AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio įrangos ir sprendimų projektavimo, gamybos ir paskirstymo lyderė, bei palaiko produktyvesnį ūkininkavimą dėka plataus spektro įrangos ir susijusių paslaugų. AGCO produktai parduodami per penkis pagrindinius prekės ženklus - Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ir Valtra®, kurie palaikomi Fuse® išmaniojo ūkininkavimo sprendimų. AGCO įkurta 1990, pagrindinė būstinė Dulute, JAV. 2018 AGCO pardavimai siekė 9,4 mlrd. JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.AGCOcorp.com. Norėdami sužinoti daugiau įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus Twitter: @AGCOCorp. Norėdami daugiau finansinių naujienų - tinkle Twitter vadovaukitės raktiniu žodžiu #AGCOIR.
 
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti