0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

„Valtra“ pristato naujus F serijos traktorius, skirtus vynuogynams ir sodams

 
Publikuota: 2019-11-11

 

 
„Agritechnica 2019“ parodoje „Valtra“ pristatė naujus traktorius vynuogynams ir sodams. F seriją sudaro keturi modeliai, kurių galia nuo 75 iki 105 arklio galių. Bazinis modelis yra maždaug 1,5 metro pločio, o susiaurintas - vos 1,3 m. Į standartinę įrangą įeina šildoma ir kondicionuojama kabina, o platesnį modelį galima įsigyti su atvira kabina ir apsaugine konstrukcija, apsaugančia nuo apvirtimo (angl. - ROPS). Atviros kabinos modelio aukštis, kai nėra įdiegta ROPS, yra tik 1,4 metro, todėl jis idealiai tinka dengtoms ir pergolinėms auginimo technikoms.
 
F serijos traktoriai yra mažų matmenų, tačiau juose yra lengvai valdoma hidraulika ir GTV galia, skirta naudoti su įvairiausiais padargais. Be to, kad F serijos traktoriai gali būti naudojami intensyviai aukštos vertės specialiųjų augalų priežiūrai, jie taip pat tinkami atliekant savivaldybių rangos darbus bei kitas užduotis.
 
F serija aprūpinta 24 greičių transmisija, kurią galima įsigyti su mechaniniu arba hidrauliniu važiavimų į priekį ir atgal bei „Powershift“. Universali hidraulika, priklausomai nuo modelio, sukuria 68 arba beveik 100 l/min. galią. GTV turi du greičio nustatymus: 540+540E arba 540+1000, taip pat ir važiavimo greičio GTV. Keturių cilindrų 3,4 litro standartinis variklis atitinka siaurų traktorių III B etapo išmetamųjų teršalų reglamentus.
 
F serijos traktorius iš „Valtra“ prekybos atstovų bus galima įsigyti 2020 m. pradžioje visų pirma Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje ir Vokietijoje, o vėliau ir kitose šalyse.
 
F serijos traktoriai bus pristatyti „Agritechnica 2019“ parodoje lapkričio mėnesį Hanoveryje, Vokietijoje.
 
Modeliai:
 
Modelis AG kW Sukimo momentas, Nm
F75 75 55 320
F85 85 64 365
F95 95 71 395
F105 105 77 405

 

 
 
 
 
Apie Valtra
Valtra Inc. kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja traktorius „Valtra“, kurie yra pritaikyti klientų darbui. Traktoriai „Valtra“ yra žinomi dėl savo universalumo, patikimumo, yra pagaminti taip, kad užtikrintų aukštą našumą sudėtingomis darbo sąlygomis ir esant sudėtingam reljefui. „Valtra“ yra AGCO korporacijos pasaulinis prekės ženklas, kuris yra pagrindinis šiaurinių šalių traktorių gamintojas ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje. www.valtra.com
 
 
Apie AGCO
AGCO (NYSE: AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio įrangos ir sprendimų projektavimo, gamybos ir paskirstymo lyderė, bei palaiko produktyvesnį ūkininkavimą dėka plataus spektro įrangos ir susijusių paslaugų. AGCO produktai parduodami per penkis pagrindinius prekės ženklus - Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ir Valtra®, kurie palaikomi Fuse® išmaniojo ūkininkavimo sprendimų. AGCO įkurta 1990, pagrindinė būstinė Dulute, JAV. 2018 AGCO pardavimai siekė 9,4 mlrd. JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.AGCOcorp.com. Norėdami sužinoti daugiau įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus Twitter: @AGCOCorp. Norėdami daugiau finansinių naujienų - tinkle Twitter vadovaukitės raktiniu žodžiu #AGCOIR.
 
 
 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti