0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Valtra sniego valymo rekordas

 
Publikuota: 2018-08-30

 

PASAULIO REKORDAS:

BEPILOTIS VALTRA TRAKTORIUS

VALO SNIEGĄ VAŽIUODAMAS

73,171 KM/VAL.

 


Nokian Tyres ir Valtra užfiksavo pasaulio rekordą bepiločiam traktoriui valant sniegą. Greičio rekordas buvo užfiksuotas 2018 m. kovo mėnesį naudojant bepilotį Valtra T254 Versu traktorių su Nokian Hakkapeliitta TRI padangomis. Važiuodamas be vairuotojo 73, 171 km/val. greičiu traktorius valė sniegą uždarytame kelyje pietų Suomijoje.

 

sniego valymo rekordas

Valtra sniego valymo rekordas

2018 m. Valtra T254 Versu yra pelnęs metų traktoriaus apdovanojimą ir yra labai vertinamas rangovų ir ūkininkų dėl savo universalaus pritaikymo žemės ūkyje, miškininkystėje ar komunalinės priežiūros darbuose. Nors pasiekti rekordui tai įtakos neturėjo, standartinis T254 Versu yra komplektuojamas su SmartTouch išmaniuoju porankiu, kurį dėl jo intuityvumo labai palankiai įvertino traktorių operatoriai.

„Daugumai mūsų klientų patogus SmartTouch porankio naudojimas sumažino jų investicijas į tokias technologijas, kaip automatinis orientavimasis, užduočių valdymas ir telemetrija. Jos anksčiau buvo laikomos prabanga ar buvo pernelyg sudėtingos. Tuo pačiu metu matome augančią naujų technologijų, kurios padeda didinti efektyvumą ir kurios integruotų jas į jau esamas verslo sistemas, paklausą. Mes esame pasiryžę išlikti lyderiais diegiant inovatyvias technologijas į traktorius, turinčius SmartTouch“, komentuoja Mikko Lehikoinen, Valtra EME marketingo direktorius.

Greičio rekordas buvo užfiksuotas esant saugioms sąlygoms dalyvaujant Nokian Tyres ir Valtra mokslinių tyrimų komandoms. Susidomėjimas autonominėmis technologijomis auga daugelyje pramonės šakų, įskaitant logistikos, kelių ir žemės ūkio mašinas. Kaip pirmaujantis Europos šiaurinių šalių traktorių gamintojas, Valtra turi ilgametę patirtį gaminant mašinas, pritaikytas kelių priežiūros darbams esant atšiaurioms sąlygoms. Duomenys, gauti fiksuojant greičio rekordą, yra labai vertingi ateities autonominių technologijų tyrimams.

Valtra traktorius, sniego valymo rekordas

Įprasto traktoriaus greičio viršinimas su priekyje montuojamu įtaisu ir esant slidžiam paviršiui sukelia papildomą apkrovą traktoriui ir padangoms. Blokinis Nokian Hakkapeliitta TRI padangų protektoriaus raštas buvo specialiai sukurtas padidinti stabilumui ant apledėjusių ir apsnigtų paviršių.

“Dėl Nokian Hakkapeliitta TRI padangų nuspėjamumo ir panašaus į automobilio valdymo bei gero sukibimo su paviršiumi, šios padangos yra populiarus pasirinkimas tarp žiemą dirbančių rangovų”, komentuoja Toni Silfverberg, Nokian Heavy Tyres pardavimų ir rinkodaros vadovas. “Tie patys privalumai taip pat padeda dirbant rekordiniais greičiais.”

Tai yra antrasis pasaulio rekordas, kurį Nokian Tyres ir Valtra pasiekė esant minusinei lauko temperatūrai. 2018 m. du suomių gamintojai, kartu su ralio legenda Juha Kankkunen, susivienijo užfiksuoti dabartinį greičio rekordą važiuojant Valtra T234 Versu traktoriumi ant ledo 130,165 km/val. su Nokian Hakkapeliitta TRI padangomis.


Daugiau informacijos

 

Daugiau informacijos, susijusios su pasauliniu rekordu
www.nokiantyres.com/snowrace

Nuotraukos:
www.nokiantyres.com/snowracePR

 

Sniego valymo rekordas
Sniego valymas


Apie Valtra

Valtra Inc.kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja traktorius Valtra, kurie yra pritaikyti klientų darbui. Traktoriai Valtra yra žinomi dėl savo universalumo, patikimumo, yra pagaminti taip, kad užtikrintų aukštą našumą sudėtingomis darbo sąlygomis ir esant sudėtingam reljefui. Valtra yra AGCO korporacijos pasaulinis prekės ženklas, kuris yra pagrindinis šiaurinių šalių traktorių gamintojas ir vienas iš populiariausių prekės ženklų Lotynų Amerikoje.
www.valtra.fi


Apie AGCO

AGCO (NYSE: AGCO) yra pasaulinė žemės ūkio įrangos ir sprendimų projektavimo, gamybos ir paskirstymo lyderė, bei palaiko produktyvesnį ūkininkavimą dėka plataus spektro įrangos ir susijusių paslaugų. AGCO produktai parduodami per penkis pagrindinius prekės ženklus - Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ir Valtra®, remiamus Fuse® preciziškomis technologijomis ir ūkio optimizavimo paslaugomis. AGCO įkurta 1990, pagrindinė būstinė Dulute, JAV. 2017 AGCO pardavimai siekė 8,3 mlrd. JAV dolerių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.AGCOcorp.com. Norėdami sužinoti daugiau įmonės naujienų, informacijos ir įvykių, sekite mus Twitter: @AGCOCorp. Norėdami daugiau finansinių naujienų - tinkle Twitter vadovaukitės raktiniu žodžiu #AGCOIR.


Apie Nokian Tyres

Nokian Tyres yra šiauriausias pasaulyje padangų gamintojas ir viena iš tvariausių pramonės įmonių. Nokian Tyres užtikrina jūsų ramybę esant bet kokioms sąlygoms, kurdami aukštos kokybės, saugias ir ekologiškas padangas keleivius vežančiam transportui, sunkvežimiams ir sunkiajai technikai. Įmonė yra labia gerai žinoma dėl savo pažangių žieminių padangų.Įmonių grupėje taip pat yra Vianor, kuri specializuojasi transporto priemonių techninėje priežiūros ir padangų srityje. 2017 įmonės apyvarta sudarė apie 1,6 mlrd. EUR ir joje dirbo apie 4600 darbuotojų. Nokian Tyres yra Nasdaq Helsinki sąraše. Daugiau informacijos: www.nokiantyres.com ir www.nokiantyres.com/heavy.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti