0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Naujienos

<  1 2 3 4 .. 6  >
“Valtra” pristato 5 kartos A seriją
2021 01 29

 Populiarioji “Valtra” A serija, du kartus gavusi “Metų mašinos” apdovanojimus (2017 ir 2019 m.), pereina į 5 kartą. 

Skaityti plačiau
VALTRA G SERIJOS TRAKTORIUS NUGALĖJO 2021 METŲ TRAKTORIAUS RINKIMUOSE „BEST UTILITY“ KATEGORIJOJE
2020 12 21

2020 m. gruodžio 18 d. virtualioje TOTY apdovanojimų ceremonijoje naujasis „Valtra“ G135 „Versu“ buvo apdovanotas 2021 metų „Best Utility“ kategorijos titulu. Vertinimo komisija apdovanojo daugiafunkcinį ir universalų traktorių virš 70 arklio galių, kuris siūlo geriausius sprendimus rinkoje.

Skaityti plačiau
Elektriniam Merlo e-Worker – tarptautinis apdovanojimas
2020 10 26

 Įmonių grupė Merlo renka apdovanojimus už pirmąjį elektrinį teleskopinį krautuvą – e-Worker. Jau laimėjusi kelis medalius, kompanijos naujovė pelnė ir dar vieną tarptautinį apdovanojimą „EIMA International 2020/2021“. Tradicinė Italijoje, Bolonijoje organizuojama paroda EIMA, pavadinta EIMA skaitmeninė peržiūra (EIMA Digital Preview) šiemet lapkričio 11-15 dienomis vyks internetinėje erdvėje, o kitų metų vasario 3-7 dienomis tarptautinių parodų centre, jei epideminės aplinkybės leis. 

Skaityti plačiau
Valtra G5 - Nauja traktorių serija plečia išmaniojo ūkininkavimo galimybes
2020 08 28
 

 Suolaktis / Kaunas. Suomijos traktorių gamintoja „Valtra“ nuotoliniu būdu pristatė visiškai naują traktorių seriją G, kurioje galimi SmartTouch valdikliai ir išmaniojo ūkininkavimo sistemos.

Internetu susipažinti su naujos 5 kartos G serijos suomiškais traktoriais suteikta galimybė ne tik spaudos atstovams, bet ir visiems norintiesiems, įskaitant ir ūkininkus.
 

Skaityti plačiau
Sudalyvaukite naujos traktorių serijos pristatyme
2020 08 03

“Valtra” pristatys naują traktorių seriją tiesiogiai internetu

 

Naujų traktorių modelių pristatymo renginiai paprastai būna skirti tik spaudos atstovams ir pardavėjams, tačiau šį rugpjūtį „Valtra“ rengia kitokio tipo pristatymą, į kurį kviečiami visi norintys.

 

Skaityti plačiau
Griškabūdžio bendrovėje - žolės pjovimo metas
2020 05 29

 Šakiai. Kiekviename pieno ūkyje pašarų ruošimo periodas yra įtemptas metas, kai darbo sėkmę ir spartą lemia ne tik geri orai, iki smulkmenų apgalvotas darbų organizavimas, bet ir naši, patikimai dirbanti technika. Griškabūdžio žemės ūkio bendrovėje žoliapjūtė prasidėjo pirmadienį.

Skaityti plačiau
Nuotoliniu būdu valdomas traktorius
2020 05 20

"Valtra" ir "Elisa" pristato nuotoliniu būdu valdomą traktorių - tai didžiulis žingsnis link autonominio vairavimo.

 

Skaityti plačiau
SAMOTER apdovanojimas 2020
2020 04 30

 2019 metai „Merlo“ buvo istoriniai ne tik dėl to, kad jie šventė dabartinės gamyklos 55 metų jubiliejų.

Tai buvo REKORDINIAI metai, kai apyvarta padidėjo 7%, per pastaruosius penkerius metus – beveik 50%, o parduota rekordiškai daug – net 7000 mašinų. Italijos rinka smarkiai išaugo – ji viršijo 1000 parduotų teleskopinių krautuvų ir sustiprino lyderystę šalies mastu net 40% rinkos dalies.
Skaityti plačiau
Pakaunėje atidarytas modernus technikos prekybos ir paslaugų centras
2020 01 20

Kauno r. Žemaitkiemio kaime, šalia automagistralės Kaunas–Klaipėda esančioje verslo zonoje, ketvirtadienį atidarytas modernus žemės ūkio technikos ir paslaugų centras. Centro savininkė – daugiau kaip du dešimtmečius žemės ūkio technika prekiaujanti bendrovė „Rovaltra“.

Skaityti plačiau
„Valtra“ pristato atnaujintą „SmartGlass“ ekraną
2019 11 13

 

2019 m. „Agritechnica“ parodoje „Valtra“ atskleidė galutinį „Heads up“ ekrano (HUD) „SmartGlass“ dizainą.
Skaityti plačiau
Rovaltra rengiasi parodai „Inno panorama 2019“
2019 09 24

 

Rugsėjo 26–28 d. VDU Žemės ūkio akademijoje vyks paroda „Inno panorama 2019“, kurioje prisistatyti rengiasi ir UAB „Rovaltra“.
 
 

 

Skaityti plačiau
Suomiški grūdų ruošos sprendimai Žemaitijos ūkyje
2019 06 17

Telšiai. Upynoje ūkininkaujantį Arūną Usį žavi skandinaviška darbo kultūra, jų dėmesys kokybei, tad rinkdamasis savo mišriam ūkiui techniką ir įrangą jis pirmenybę teikia šių šalių gamintojams. Šiais metais ūkyje baigtas įgyvendinti projektas – grūdų ruošos kompleksas, kuriame sumontuoja įranga pagaminta Suomijos gamykloje „Antti-Teollisuus Oy“.

Skaityti plačiau
Saugesnis ir tvaresnis oro uostų aptarnavimas
2019 06 11

Saugesnis ir tvaresnis oro uostų aptarnavimas – „Valtra“ ir „Nokian Tyres“ sujungia jėgas projekte dėl savarankiško sniego valymo.

Skaityti plačiau
Tiksliajai žemdirbystei - išmanusis traktorius "Valtra"
2019 04 02

Kelmės rajono Žalpių miestelyje įsikūrusi žemės ūkio bendrovė „Kerkasiai“, plėtojanti daug įvairių veiklų, savo technikos parką papildė nauju traktoriumi „Valtra“ T174e. Preciziškai ūkininkaujanti bendrovė pasirinko moderniausiomis technologijomis ir patogia komforto įranga apginkluotą suomišką techniką, kuri skirta tiksliajai žemdirbystei.

 

Skaityti plačiau
VALTRA A SERIJOS “HITECH 4” MODELIS LAIMĖJO “METŲ MAŠINOS” APDOVANOJIMĄ
2019 03 12

Valtra džiaugiasi “SIMA 2019” parodoje Paryžiuje papildžiusi gautų apdovanojimų ketvirtos kartos mašinoms sąrašą. Naujieji A serijos “HiTech 4” modeliai gavo “Metų mašinos” apdovanojimą traktorių iki 150 ag kategorijoje.

Skaityti plačiau
Suomiškos džiovyklos paklausios Lietuvoje
2019 03 05

Salas, Suomija. Praėjusiais metais mūsų šalies ūkininkai įsigijo ir savo ūkiuose įsirengė virš trisdešimt suomiškų Antti grūdų džiovyklų. Jau septintus metus Lietuvoje jomis prekiauja bendrovė „Rovaltra“. 

Skaityti plačiau
Verslo plėtrą sieja su Kauno rajonu
2019 02 25

Į naują žemės ūkio technikos ir paslaugų pastatą Žemaitkiemio kaime investuoja bendrovė „Rovaltra“.

Skaityti plačiau
Traktorių „Valtra“ pasidovanojo gimtadienio proga
2018 12 21

Vienas stambiausių Lietuvos ūkininkų Saulius Dambrauskas, aistringas traktorių „Valtra“ gerbėjas, toliau muša rekordus – praėjusį trečiadienį į jo kiemą įriedėjo jau šešioliktas suomiškas plieninis žirgas, papuoštas šventiniu kaspinu. 

Skaityti plačiau
  <  1 2 3 4 .. 6  >
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti