0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Apie mus

 

 UAB „Rovaltra“ jau daugiau nei dvidešimt metų sėkmingai vykdo veiklą Lietuvoje bei yra įsitvirtinusi žemės ūkio mašinų prekybos rinkoje.

Savo prekybos ir aptarnavimo tinklą pradėjome plėsti prieš daugiau nei 10 metų, kai atidarėme savo filialą Panevėžio mieste.
Dabar įmonė turi penkis prekybos padalinius: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šilutėje ir Telšiuose, o taip pat partnerius Biržuose ir Plungėje, kurie gali aptarnauti klientus iš visų Lietuvos regionų.
Per metus įmonė parduoda apie 100 vnt. savaeigės ir apie 50 vnt. prikabinamos technikos bei pastatome apie 25 vnt. grūdų džiovyklų bei sandėliavimo sistemų. Kadangi turime visoje Lietuvoje gerai išvystytą aptarnavimo tinklą, galime užtikrinti kokybišką aptarnavimą.
Įmonė techniką prižiūri ne tik savo servisuose, bet ir mobiliomis komandomis. Tiek pardavimo, tiek serviso komandos keletą kartų per metus dalyvauja įvairiuose mokymuose, kur gilina savo turimas žinias ir tobulėja kartu su įmonės parduodama technika.
 
ISTORIJA
1997 m. įkuriama UAB „Rovaltra“ su pagrindiniu biuru Vilniuje, kuriame prekybos bei administracijos komanda vis didėja. Nuo tada oficialiai ir atstovaujame suomių traktorių gamintojus Valtra Inc.
2005 m. buvo atidarytas pirmasis padalinys Kaune, kuriame yra technikos bei atsarginių dalių pardavimo ir techninio aptarnavimo skyriai. Kauno padalinys yra didžiausias tiek darbuotojų skaičiumi, tiek teikiamų paslaugų apimtimi.
2008 m. duris atvėrė padalinys Panevėžyje, kuriame veikla prasidėjo nuo pardavimų ir nuo 2017 m. vykdome dar ir atsarginių dalių pardavimą ir technikos aptarnavimą.
2012 m. atidarytas dar vienas padalinys Šilutėje – taip priartėjome prie Žemaitijos regione esančių klientų. Iš pradžių čia buvo vykdomi tik technikos pardavimai, tačiau 2016 m. pradėjome prekiauti atsarginėmis dalimis bei vykdyti technikos aptarnavimą ir remontą.
2018 metais pradėtos naujo prekybos ir paslaugų centro statybos Kaune.
2019 m. spalį atidarytas naujas padalinys Telšiuose, kuriame prekiaujame atsarginėmis dalimis.
2019 m. gruodį atidarytas naujas ir kol kas didžiausias įmonės prekybos ir aptarnavimo centras Kaune.
 
 
Šiuo metu įmonė atstovauja šias Suomijos, Italijos, Prancūzijos bei Kanados įmones:
Valtra Inc. – traktoriai
MERLO S.p.A – teleskopiniai krautuvai
Antti – grūdų džiovyklos, bokštai
Suokone Oy – durpynų mašinos ir žemės frezos
Sampo Rosenlew OY – javų kombainai ir miško technika
Kronos OY – miško technika
Gregoire Besson – plūgai ir kita žemės dirbimo technika
Kivi-Pekka - akmenų rinktuvai
ELHO – šienavimo technika
ORSI Group s.r.l. – mulčeriai ir kelių priežiūros įranga
Seko Industries Srl – pašarų dalytuvai, biodujų jėgainės
Berthoud – savaeigiai ir prikabinami purkštuvai
FMG – komunaliniai padargai (sniego valytuvai, šluotos)
Soucy track –  vikšrinės važiuoklės
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti